Середа, 24.04.2024, 03:08

Головна » 2013 » Грудень » 3 » Тримаємо естафету участі в обласних заходах
Тримаємо естафету участі в обласних заходах
28.11.2013р. в м. Кіровограді проходила колегія обласної державної адміністрації, на якій слухалось питання «Про стан виконання у 2013 році обласної цільової програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2014 року».

Перед початком колегії в приміщення обласної державної адміністрації гостей зустрічала чудова виставка-розпродажу творчих робіт вихованців багатьох закладів позашкільної освіти області.

Серед учасників виставки є і роботи вихованців Знам’янського центру дитячої та юнацької творчості. На розпродажу були представлені роботи гуртківців декоративно-ужиткового та науково – технічного напрямку, а саме гуртків: «Незвичайне поряд» (керівник КондратьєвС.І.), «Малюнок,графіка,живопис»(ЦатурянС.В.), «Іграшка–сувенір»(ЛюбінськаН.В.), «Бісероплетіння»(ДемченкоО.С.) «Українська-художня виставка»(ДордюкС.М.) , «Виготовлення сувенірів»(Випиналюк Ю.І.), «Оригамі» (ДогадінаЛ.В.), «Початкове-технічне моделювання» (КалашніковаІ.М.), «Технічний дизайнер» (Леонова Н.А.), «Паперопластика» (Філоненко Н.О.)

Творчі роботи вихованців закладу виконані на високому рівні.

Н.Горбатенко –заступник директора з НВР
Категорія: Новини освіти | Переглядів: 816 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0