11:39 Триває перевірка закладів освіти міста щодо проходження опалювального сезону | |
![]() В ході перевірки відвідали дитячий садочок № 3 «Івушка», у якому незабаром буде здійснено капітальний ремонт по заміні вікон на енергозберігаючі, розглянули можливість ремонту системи енергопостачання даного закладу. Дитячий садочок № 3 «Івушка» найстаріший з усіх закладів дошкільної освіти міста, йому понад 50 років. ![]() ![]() Завітали до дитячого садочку № 4 «Ромашка», де вже завершилися роботи по заміні вікон на енергозберігаючі у ясельній групі. Завдяки поставленому влітку котлу що,передбачала Міська цільовою комплексна програма покращення матеріально-технічної бази закладів освіти на 2011-2015 роки, дітлахи почувають себе затишно та комфортно. ![]() Не оминули увагою і загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 1 ім. Т.Г.Шевченка. У цьому році країна відзначає 200- річчя від дня народження великого Кобзаря, тож і школі , яка носить його ім’я, виділено кошти з місцевого бюджету в розмірі 10,0 тис.грн. на проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт спортивного залу за рахунок місцевого бюджету. ![]() Відвідали в дитячий садочок № 2 «Теремок», в якому сьогодні, дотримуючись протипожежних та енергозберігаючих вимог, встановлено металеві двері. Під час об’їзду навчальних закладів міста було перевірено роботу котелень та дотримання температурного режиму згідно відповідних норм у групах дитячих садків та шкільних кабінетах. | |
|