П`ятниця, 29.03.2024, 09:34

Головна » 2017 » Лютий » 21 » Турнір міста з тенісу настільного серед аматорських команд та учнівської молоді, присвячений виведенню військ з Афганістану

Вже кілька років поспіль у загальноосвітній школі №6 смт.Знам’янка Друга проходить Турнір міста з тенісу настільного серед аматорських команд та учнівської молоді, присвячений виведенню військ з Афганістану.

Традиційно, на змаганнях збираються найкращі гравці з тенісу настільного, з метою виявити переможців, гідних представляти наше місто на обласних змаганнях.

На урочистому відкритті свята, спортсменів привітали міський голова С.І.Філіпенко, селищний голова С.Б.Москаленко, головний спеціаліст  відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Знам’янського міськвиконкому А.О.Сугарей  і господар учбового закладу Д.П.Полежай  які побажали учасникам волі до перемоги та задоволення від змагань.

У турнірі взяли участь 12 команд.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні, завдяки зусиллям що доклав до цього вчитель фізичної культури ЗОШ №6 Ю.І.Бондаренко, який, до речі і був головним суддею турніру.
За тенісними столами вирувала атмосфера запеклої боротьби, дружньої командної підтримки, та спортивного азарту.
У командному заліку турніру, переможні місця розподілилися таким чином:

І місце – команда «Ніка» смт.Знам’янка Друга у складі Ю.Бондаренко, Р.Піддубного, О.Припачкіної;
ІІ місце – команда Знам’янської районної ради у складі Д.Хорева, А.Колєсніченка та К.Гусаренко;
ІІІ місце – команда «КМС» смт.Знам’янка Друга у складі О.Степаненка, Р.Мурадова та Л.Конбутаєвої..
В особистій першості місця розподілили:

Чоловіки
І місце – Хорев Денис;
ІІ місце – Бондаренко Юрій;
ІІІ місце – Піддубний Роман.
Жінки
І місце –  Припачкіна Ольга;
ІІ місце – Конбутаєва Лоліта;
ІІІ місце – Сєрова Дар’я.

Переможці нагороджені кубком, медалями, пам’ятними статуетками та грамотами Виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Відділ молоді спорту та охорони здоров’я

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 929 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/4