П`ятниця, 26.04.2024, 21:32

Головна » 2015 » Березень » 5 » Турнір пам'яті Демченка
Турнір пам'яті Демченка

Пам’яті нашого земляка, спортсмена,  гравця і тренера ФК «Локомотив», голови комітету з фізичної культури і спорту міськвиконкому  В.О.Демченк був присвячений турніру з футзалу аматорських команд м.Знам’янка та Знам’янського району, організований Федерацією футболу міста Знам’янка  (голова В.О.Лень).

В змаганнях брали участь 7 команд, які продемонстрували напружені та видовищні матчі. У вирішальних іграх місця розподілилися таким чином:
у матчі за ІІІ місце «Локомотив» переміг команду «Зелена пташка» з рахунком 5:6.

Напружену  гру продемонстрували глядачам фіналісти зустрічі:

«TYME Україна» - «Олімп» 9:3.

Команда-переможець «TYME Україна» нагороджена кубком, а гравці команд-призерів медалями. Крім того, організатори зустрічі передбачили пам’ятні нагороди, їх отримали: кращий воротар – Валерій Безребрий («Олімп»); кращий захисник – Ярослав Кравчик («Олімп»);  кращий бомбардир – Денис Пономарь («TYME Україна»).

На високому професійному рівні провела турнір бригада арбітрів на чолі із Віталієм Дем’яненко.

Перед урочистою церемонією нагородження, до гравців звернулася вдова Валентина Олександровича Демченка – Надія Марківна. Вона розповіла про цю чудову, завжди усміхнену людину, про те, яке важливе місце у житті  Валентина Олександровича займав спорт, а особливо – футбол, у який він був просто закоханий все своє життя. Взяв слово і друг В.О.Демченка – В.Й.Коваленко, який з теплотою згадував про те, як багато намагався робити В.О.Демченко для розвитку спорту у нашому місті.

Голова федерації футболу міста Знам’янка В.О.Лень зауважив, що хотів би щоб турнір пам’яті В.О.Демченка став у нашому місті традиційним, з метою підтримки наших гарних футбольних традицій та вшанування людини, яка зробила у розвиток футболу багатий і щирий внесок.

Кажуть, людина живе стільки, скільки про неї пам’ятають…  тож, світла пам’ять Валентину Олександровичу Демченку.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 1003 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0