П`ятниця, 10.05.2024, 02:54

Головна » 2014 » Грудень » 3 » Турнір з футзалу серед аматорських команд
Турнір з футзалу серед аматорських команд
До 71-ї річниці визволення  м.Знам’янки від німецько-фашистських загарбників у спортивному залі КДЮСШ був проведений вже традиційний турнір з футзалу серед аматорських команд. У змаганнях, які проводились 22, 23, 29 та 30 листопада прийняли участь 11 команд, розподілених на 3 групи. Після ігор у підгрупах до 1/4 фіналу вийшли:

«Старт» - с.Іванківці – «Буревісник-ІІ» - с.Петрове  5:0;
«Шляховик» - м.Олександрія – «Ківі» - м.Знам’янка  5:3;
«Олімп» - м.Знам’янка – «Зелена пташка» - м.Знам’янка  5:3;
«Буревісник-І» - с.Петрове – «Посьолок» - смт.Знам’янка Друга  13:2.

Цікаві та напружені ігри півфіналу принесли такі результати:

«Буревісник-І» - с.Петрове – «Олімп» - м.Знам’янка  7:2;
«Шляховик» - м.Олександрія – «Старт» - с.Іванківці  2:2, за результатами пенальті – 3:1

У матчі за ІІІ місце «Олімп» переміг «Старт» з рахунком 4:3.
Цікаву та змістовну гру продемонстрували глядачам фіналісти зустрічі:
 «Буревісник-І» - с.Петрове –  «Шляховик» - м.Олександрія  8:5.
За традицією команда-переможець нагороджена кубком, а гравці команд-призерів медалями. Крім того, організатори зустрічі передбачили пам’ятні нагороди, їх отримали: кращий воротар – Сергій Карпов («Шляховик»); кращий захисник – Олександр Сафонов («Олімп»); кращий бомбардир – Тарас Чемерис («Буревісник-І»). У нагороджені команд брали участь міській голова І.Крижановський та начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р.Ладожинська.

На високому професійному рівні провела турнір бригада арбітрів на чолі із Віталієм Дем’яненко.

Організатори змагань щиро вдячні керівництву Знам’янської КДЮСШ за створення належних умов для проведення змагань.

Зазначимо, що турнір з футзалу до визволення міста, проводиться вже 12 років, традиційно в ньому беруть участь команди м.Знам’янка, смт.Знам’янка Друга, Знам’янського району та міст Кіровоградської області.

Щороку рівень турніру зростає, що дає можливість продемонструвати свої здібності як молодим гравцям так і ветеранам. Тож побажаємо гравцям подальшої наснаги, міцного здоров’я та незабутніх перемог.

Президент ФК «Знам’янка»  В.Лень

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 927 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2