Четвер, 02.05.2024, 07:51

Головна » 2014 » Серпень » 2 » Турнір з гандболу серед чоловічих команд присвячений 145 –ї річниці міста Знам’янка

На базі Знам’янської КДЮСШ проходив обласний турнір з гандболу серед чоловічих команд присвячений 145 –ї річниці міста Знам’янка. В змаганнях приймали участь команди міст Знам’янки ( ГК «ЛОКОМОТИВ»), Кіровограда (ГК «ЯТРАНЬ») та збірна команда Олександрії. В запеклій та безкомпромісній боротьбі перше місце посіла команда ГК «ЛОКОМОТИВ» друге місце виборола команда Олександрії та трете місце посіла команда ГК «ЯТРАНЬ».

Кращім гравцем турніру суддівською колегією було визнано гравця ГК «ЛОКОМОТИВ» Безреброго Валерія, якого було нагороджено пам’ятним подарунком Федерації гандболу. Команди нагороджувались кубком та грамотами Виконавчого комітету Знам’янської міської ради.

Нагородження проводила міська громадська організація «Федерація гандболу міста Знам’янка» заст. голови Довгаленко Володимир Іванович.
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 837 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0