Головна »
2011 » Жовтень » 28 » Творча співпраця освітян
13:43 Творча співпраця освітян |
Міський методичний кабінет відділу освіти повідомляє, що 26 жовтня відбулось міське методичне об’єднання вчителів фізики (керівник В.Кіріченко, вчитель ЗШ І-ІІІ ступенів №4) на базі загальноосвітньої спеціальної школи-інтернат. В ньому взяли участь вчителі фізики загальноосвітніх закладів міста. Зі своєю творчою лабораторією ознайомила присутніх Кондратенко Ольга Сергіївна, вчитель фізики спецшколи-інтернат.
Вчителі ознайомились з основними методами та прийомами використання на уроках фізики інтерактивної дошки, віртуальною фізичною лабораторією, електронним підручником. Також вчителям було запропоновано виконати практичну роботу.
|
Категорія: Новини освіти |
Переглядів: 734 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |