Понеділок, 22.07.2024, 15:13

Головна » 2017 » Квітень » 13 » Творча зустріч з викладачем Кіровоградського музичного училища Гараніною Т.Ф.
Творча зустріч з викладачем Кіровоградського музичного училища Гараніною Т.Ф.
07 квітня 2017 року в Знам’янській дитячій музичній школі ім.. М. В. Лисенка відбулася творча зустріч з викладачем Кіровоградського музичного училища Гараніною Тетяною Федорівною та її учнями, студентами фортепіанного відділу, Віталієм Дворовим, II курс та Аліною Блохіною, III курс. Присутні мали змогу насолодитися бездоганним виконанням фортепіанної музики композиторів-класиків. Також для вихованців нашої школи виступи талановитих молодих музикантів стали джерелом натхнення для їх подальшого розвитку. Такі творчі зустрічі в стінах нашої музичної школи є вже традицією. Про мету їх проведення розповідає Тетяна Федорівна: «Подібні заходи проводяться викладачами училища з метою показу високого рівня виконання та артистичних можливостей наших студентів. Також студенти під час виступів вчаться сценічній витримці. Наприклад, сьогодні Аліна та Віталій продемонстрували саме ту програму, яку будуть виконувати на Всеукраїнському конкурсі піаністів ім.. Генріха Нейгауза, який відкривається 11 квітня. Ну і головне, щоб якість виконання наших студентів стимулювала учнів музичних шкіл до активніших занять та досягнень високих рівнів».
Наприкінці зустрічі директор школи Івасенко Сергій Володимирович вручив викладачу музичного училища Тетяні Гараніній та її студентам Подяку за проведення концерту і майстер-класу.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 767 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 5.0/1