П`ятниця, 19.04.2024, 15:19

Головна » 2017 » Квітень » 5 » У Будинку культури смт. Знам’янка Друга відбувся театралізований концерт «Весела планета»

Напередодні міжнародного свята гумору у Будинку культури смт. Знам’янка Друга відбувся театралізований концерт «Весела планета». Концерт був насичений піснями, театралізованим конферансом, веселими відео-приколами, піснями та сценками.

Головна думка концерту була – показати людям, як вони виглядають зі сторони і дати їм пораду, щоб вони завжди посміхалися і раділи життю. Жителі планети «Весела планета» прилетіли до землян, щоб поділитися щастям.

У театралізованому конферансі прийняли участь: Домбровська А., Овечкін М. Курятенко К., Гусаренко О., Літвінова А. Хорунжа О.  А також у сценках приймали участь:  Кириленко К., Кірій Д., Стороженко О., та вчитель зарубіжної літератури ЗШ№7 Свірбій С. Вокалісти старшої вокальної групи: Єльнік Л., Ковальчук Д., Домбровская А. та Стороженко О.

На свято прийшли не лише мешканці селища, а також приїхали учні Знам’янської школи інтернат з вихователями. Глядачі отримали чудовий настрій та подякували акторам гучними оплесками та щирими посмішками.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 850 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0