13:08 У день 34-ї річниці введення радянських військ до Афганістану | |
![]() Кожен рік віддаляє нас все далі і далі від страшної, жорстокої і жахливої бойні в Афганістані, яка непроханим гостем увірвалась в життя наших співвітчизників, забравши синів у матерів, розлучивши братів, залишивши сиротами дітей, а жінок — вдовами. Сьогодні виповнилося 34 роки з дня вводу радянських військ до республіки Афганістан Саме цього дня у нашом ![]() ![]() Кожне слово ранить так боляче, що важко дихати, в очах стоять сльози, готові ось-ось пролитися, але полегшення немає… Про це несила слухати і в це не хочеться вірити – в цю безглузду війну і такі ж смерті, тоді ще дітей… Чому? Як все виправити? А відповіді немає. Такі відчуття вирували, мабуть, у кожного в душі, хто перебував на мітингу-реквієму, що відбувся біля меморіального комплексу "Пам'яті воїнів Афганістану". ![]() ![]() У заходах взяли участь: секретар міської ради А.Тесленко, керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко, члени Знам'янської міської Спілки ветеранів війни в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти, сім’ї загиблих воїнів, працівники трудових колективів підприємств, установ,організацій міста, громадськість міста. Схилімо свої голови у скорботі за тих, імена яких висічено на скрижалях нашої історії, імена загиблих земляків. Віддайте шану матерям, які у житті втратили найдорожче. Згадаймо про той день, коли потрібно запалити свічу пам’яті героям, яких серед нас уже немає. І нехай цієї миті серця наші наповняться любов’ю і співчуттям. | |
|