11:03 У ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій | |
![]() У роботі комісій брали участь міський голова І.Крижановський, перший заступник міського голови В.Джулай, начальник фінансового управління Т.Іваськів. Депутати обговорили питання, які виносяться на розгляд сесії, зокрема «Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.11р. №458 «Про міський бюджет на 2012 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.04.2012р. №555 «Про міський бюджет на 2012 рік за програмно-цільовим методом», «Про стан наповнення бюджету Пенсійного фонду України в м.Знам’янці та погашення заборгованості платників зі сплати страхових внесків та єдиного соціального внеску», «Про хід виконання Міської програми «Центральний регіон – 2015». На засіданні також було розглянуто ряд питань, що стосувалися комунального майна це – «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.07.12р. №649 «Про передачу основних засобів підрозділу по обслуговуванню внутрішньо будинкових мереж комунального підприємства «Міська аварійна служба» на баланс комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора №1», «Про виключення з переліку об’єктів комунальної власності міста житлового будинку №12 по вул.Привокзальній» та затвердження Міської програми передачі гуртожитку у власність територіальної громади м.Знам’янка на 2013-2015 роки. ![]() Виносився проект рішення «Про звіти депутатів міської ради перед виборцями». Міський голова І.Крижановський довів до відома депутатів про графік проведення сходів громадян на своїх округах. Депутати плідно попрацювали і уважно розглянули всі питання порядку денного. По закінченню розгляду питань присутні рекомендували дані питання із змінами та зауваженнями винести для затвердження на 29 сесію міської ради. | |
|