Четвер, 02.05.2024, 07:11

Головна » 2014 » Грудень » 9 » У Кіровоградській області продовжують діяти графіки аварійних відключень
У Кіровоградській області продовжують діяти графіки аварійних відключень
Адміністрація ПАТ «Кіровоградобленерго» повідомляє, що, враховуючи введення надзвичайного стану в об’єднаній енергосистемі України, по м. Кіровограду та Кіровоградській області продовжують діяти графіки аварійних відключень (ГАВ).

Така ситуація виникла внаслідок аварійних ремонтів 27 потужних генеруючих одиниць на електростанціях України, дефіциту палива на теплових електростанціях та зменшення виробітку електроенергії гідроелектростанціями у зв`язку із малою водністю на річках Дніпровського та Дністровського басейнів.

Величину навантаження по ГАВ, час відключення та кількість черг визначають черговий диспетчер НЕК «Укренерго» та диспетчер Дніпровської електроенергетичної системи. Ця вказівка має бути виконана протягом 10-15 хвилин. А отже спрогнозувати величину та час відключення неможливо, як і завчасно попередити споживачів.

Обсяги відключення доводяться до рівня 100 МВт (30% від гранично дозволеної потужності), це в свою чергу змушує ПАТ «Кіровоградобленерго» вводити графіки аварійних відключень у повному обсязі.

ПАТ «Кіровоградобленерго» вкотре звертається до споживачів з проханням самостійно знизити електроспоживання!

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 875 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3