Четвер, 28.03.2024, 14:38

Головна » 2016 » Жовтень » 24 » У крадіжці обручки працівники поліції викрили знайому потерпілого
У крадіжці обручки працівники поліції викрили знайому потерпілого
Перебуваючи в гостях у 43-річного мешканця Знам’янського району, жінка зняла ювелірний виріб з руки господаря, доки він спав. За вчинене зловмисниці може загрожувати покарання - до 5 років позбавлення волі.

До Знам’янського відділу поліції надійшло повідомлення про крадіжку особистого майна від потерпілого.

«Працівники поліції встановили особу, причетну до кримінального правопорушення. Нею виявилася 24-річна мешканка села. Напередодні у заявника відбувалося застілля, на якому серед гостей була присутня і жінка.

Після розпиття алкогольних напоїв господар будинку заснув, а злодійка викрала обручку та у подальшому продала її місцевому мешканцю за 400 гривень. Отримані кошти витратила на власні потреби.

Зловмисниця завдала шкоди потерпілому більше ніж на 1200 гривень. Викрадене правоохоронці вилучили та повернули власнику», – повідомив начальник Знам’янського відділу поліції Андрій Бензар.

Жінці оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Зловмисниці загрожує покарання у вигляді арешту, обмеження чи позбавлення волі на строк до п'яти років.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 729 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1