П`ятниця, 19.04.2024, 20:41

Головна » 2016 » Червень » 3 » «У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі
В рамках проведення  Дня захисту дітей, дитячий будинок сімейного типу Десятнікової Тетяни Михайлівни та Сергія Вікторовича в якому  виховується  восьмеро дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відвідали: заступник голови –керівник апарату обласної державної адміністрації-Лобанова Світлана Василівна та начальник служби у справах дітей  обласної державної адміністрації –Чернявська Наталія Сергіївна. Від імені обласної влади вони  привітали вихованців  дитячого будинку з міжнародним дитячим днем та вручили  їм солодкі подарунки.

Звертаючись до присутніх Світлана Василівна подякувала батькам-вихователям  за невтомну працю, щире серце, людяність, тепло, яким вони зігрівають  маленькі серця.

«У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків» - зазначила посадовець.

До вітань долучилися також: перший заступник міського голови-Загородня Валентина Григорівна, начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації-Чернявська Наталя Сергіївна, начальник служби у справах дітей міськвиконкому –Карпук Лариса Дмитрівна.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 859 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.3/7