09:34 У міському Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт, присвячені Дню залізничника | |
![]() З вітальним словом перед присутніми виступили виконуючий обов'язки начальника Знам'янської дирекції залізничних перевезень В. Матвієнко, заступник голови Знам'янської територіальної профспілкової організації Знам'янської дирекції залізничних перевезень Л.Семиніна, міський голова І.Крижановський. ![]() глядачам був подарований благодійний концерт за підтримки народного депутата України – О. Єдіна. Свої пісні залізничникам дарував - учасник проекту «Голос Країни» - Ростислав Кушина, організатором концерту є В.Чернобривець. ![]() | |
|