Четвер, 02.05.2024, 12:14

Головна » 2011 » Листопад » 25 » У місті буде проведено флешмоб, присвячений Дню солідарності з людьми, що живуть з ВІЛ/СНIДом

12          Шановнi мешканцi мiста!!!
Територіальна рада молоді Знам'янської дирекції і центр соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді запрошують Вас прийняти участь у проведеннi флешмобу, присвяченого Дню солідарності з людьми, що живуть з ВІЛ/СНIДом, який пройде 1 грудня 2011р. о 12.30 бiля мiського Палацу культури. Захід відбудеться за підтримки міського голови І. Крижановського.
Після проведення флешмобу всiх присутніх запрошуємо на перегляд тематичної кiнострiчки.
Під час проведення заходу кожен бажаючий має можливість пройти безкоштовне тестування на ВІЛ та сифіліс, яке проводиться обласним благодійним фондом «Повернення до життя» за підтримки сектору у справах сім»ї та молоді міськвиконкому.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 721 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0