Головна »
2011 » Грудень » 19 » У місті вже вкотре відбувся міськрайонний ярмарок
16:21 У місті вже вкотре відбувся міськрайонний ярмарок |
17 грудня 2011 року, вже вкотре, у місті відбувся міськрайонний ярмарок, на якому було представлено продукцію товаровиробників Знам'янщини. Цього дня до центру міста з’їхалися сільгосптоваровиробники для того, аби продемонструвати свої досягнення та запропонувати мешканцям і гостям міста свою продукцію. Знам'янщину представляли добре відомі в місті та за його межами підприємства - ТОВ "Агропродукт", магазин Пан Халявський (ПП Л.Постика ),ТОВ " Брассіка - 2010", приватні підприємці, виробники рибної та м'ясної продукції. Жителі та гості міста Знам'янка мали чудову нагоду придбати якісну продукцію сільськогосподарських підприємств міста та району за помірними цінами.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 721 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |