Середа, 08.05.2024, 16:52

Головна » 2012 » Серпень » 14 » У місті Знам'янка визначились, як святкуватимуть чергову річницю Незалежності України

12         З метою гідного відзначення державного свята - Дня Незалежності України, а також з метою консолідації суспільства навколо цієї історичної події, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за свою державу міський голова І. Крижановський підписав розпорядження, яким затверджено план заходів з підготовки та відзначення в місті 21-ої річниці незалежності України.
До Дня незалежності, зокрема, передбачено: організувати і провести в м. Знам'янка офіційну церемонію підняття Державного Прапора України за участю представників трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, громадських, релігійних організацій, політичних партій; покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку; семінар-практикум із відповідальними особами за проведення правових навчань у трудових колективах підприємств, установ, організацій міста; у міському краєзнавчому музеї тематичні виставки з історії та культури України, розбудови демократичної правової держави і громадянського суспільства; ігрову програму для дітей«З’єднаємось у колі друзів»; ярмарок-презентацію спортивних секцій; святковий концерт «Пісня від серця до серця» за участю ВІА «Ретро»; рок-фестиваль «Драйв» : «Єднаймося люба родино»; парад вишиванок «У вишиванку наряджайся, українським заряджайся» ; майстер-клас «Таємниці українського рушника, медовий ярмарок, фотовиставку «Батьківський край»; святковий концерт «Моя ти земле калинова» за участю учасників художньої самодіяльності МПК та локомотивного депо ст..Знам’янка; концертну програму за участю солістів МПК, танцювальних колективів МПК «Грація»,Ю «Веселка» та колективу бально-спортивного танцю м. Олександрія; фінальну гру Кубку Кіровоградської області з футболу серед аматорських команд сезону та ін.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 642 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0