Субота, 04.05.2024, 17:07

Головна » 2013 » Березень » 6 » У переддень весняного свята
У переддень весняного свята

12           У переддень Міжнародного жіночого дня 8 Березня міський голова Ігор Борисович Крижановський  взяв участь у  святковому заході, що відбувся для ветеранів-працівників органу місцевого самоврядування та державних установ. Він привітав жінок із першим весняним святом. «Сьогодні ми говоримо слова вдячності і любові найкращій і найчарівнішій половині суспільства - жінкам.  Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!», - з такими словами звернувся міський голова до жінок.
12             Голова первинної організації працівників органу місцевого самоврядування та державних установ Т.Стеблевська, голова міської організації ветеранів України Г.Бабійчук, начальник фінансового управління міськвиконкому Т.Іваськів,  бувший начальник відділу культури В.Чернишенко, художній керівник і  завідуюча масовим сектором  міського Палацу культури  Н. Альошина і С.Бойко вітали присутніх жінок із наступаючим святом, бажали весняного настрою, міцного здоров’я, затишку і благополуччя в рідній оселі.          Ведучі свята В. Петрашова  та С.Коробкін додали присутнім жінкам веселого  настрою своїми вітаннями, цікавими конкурсами, концертними номерами за участю фольклорного ансамблю «Берегиня» міського Палацу культури (кер.Г.Третяк).
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 741 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0