Четвер, 02.05.2024, 04:41

Головна » 2012 » Травень » 5 » У рамках проведення акції з благоустрою "За чисте довкілля"
У рамках проведення акції з благоустрою "За чисте довкілля"

12         5 травня 2012 року у рамках проведення Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" , відбувся суботник, в якому взяли участь працівники відділів та управлінь міськвиконкому на чолі з міським головою І.Крижановським, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцьким.
У ході проведення робіт було наведено лад на прибудинкових територіях адміністративних будівель, упорядкований міський парк відпочинку, пофарбовано лавки та дитячі гірки. Значна увага приділена впорядкуванню територій біля пам’ятників, обелісків загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

12          Участь у таких акціях – добра традиція, бо маємо зрозуміти, що лад у державі починається з власної оселі, вулиці, села та міста.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 735 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0