Середа, 22.05.2024, 02:49

Головна » 2012 » Липень » 3 » У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України у місті 10 фахівців із соціальної роботи приступлять до виконання своїх обов’язк
12      На виконання доручення Президента України від 15 березня 2012року № 1-1/508 стосовно вжиття заходів щодо вдосконалення роботи соціальних служб та з метою покращення надання соціальних послуг найуразливішим верствам населення комісією на чолі з міським головою І. Крижановським проведена співбесіда з кандидатами на посади фахівців з соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. В липні 2012 року до центру соціальних служб для молоді прийдуть працювати десять мешканців нашого міста. Перевагу надавали тим, хто має певну базу, необхідну для виконання визначених посадових обов’язків. Передбачається, що соціальні працівники працюватимуть на території міста, що дозволить своєчасно виявляти можливі проблеми та надавати допомогу сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, особливо сім’ям з дітьми-інвалідами. Такий суттєвий соціальний крок дозволить вживати заходів щодо надання їм допомоги у працевлаштуванні, здобутті освіти, професії, лікуванні та соціальній реабілітації. Також фахівці з соціальної роботи будуть своєрідним зв’язком між конкретною людиною і будь-якою установою міста, яка може вирішити проблему цього громадянина.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 680 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0