16:15 У роботі тридцять другої сесії взяв участь голова Кіровоградської обласної ради М.Ковальчук | |
![]() У роботі сесії Знам'янської міської ради взяв участь голова Кіровоградської обласної ради Микола Михайлович Ковальчук. ![]() Міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 29 грудня 2011 р. №458 «Про міський бюджет на 2012 рік», здійснивши збільшення доходів і перерозподіл видатків загального та спеціального фондів відповідно до прогнозних надходжень та розрахунків головних розпорядників. На сесії міської ради депутати заслухали інформацію заступника начальника управління архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства О.Філіпенка про хід виконання Міської програми «Питна вода Знам’янка» на 2008-2020 роки, а також інформацію завідуючої сектором у справах сім’ї та молоді С.Бабаєвої про хід виконання Міської комплексної програми «Молодь Знам’янщини на 2009-2015 роки». У зв’язку із прийняттям Законів України «Про Національну програму інформатизації», «Про основні засади розвитку інформаційного суспільства в Україні на 2007-2015 роки» міська рада затвердила "Міську програму інформатизації на 2013-2015 роки". Міська рада розглянула та затвердила ряд земельних питань: про врегулювання земельних відносин, про затвердження технічної документації із землеустрою, уточнення площ земельних ділянок та видачу державних актів тощо. В свою чергу голова Кіровоградської обласної ради М.Ковальчук розповів про соціально-економічний розвиток Кіровоградщини, рішення прийняті Кіровоградською обласною радою з найактуальніших питань життєдіяльності області. | |
|