Середа, 01.05.2024, 19:53

Головна » 2013 » Травень » 14 » У святкові дні в місті вирували спортивні події
У святкові дні в місті вирували спортивні події

12         У святкові дні в місті вирували спортивні події. 7-го травня стартували традиційні Всеукраїнські змагання з велоспорту, присвячені Дню Перемоги. На змагання приїхало 130 учасників з усіх куточків України. Змагання тривали 3 дні. Урочисте нагородження переможців відбувалося саме 9-го травня біля Обеліску Слави. Міський голова І.Крижановський привітав учасників і переможців змагань з Днем Перемоги, побажав всім учасникам нових перемог і досягнень.
8 травня 2013 року відбувся відкритий турнір міста з тенісу настільного присвяченого 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У змаганнях взяли участь представники учнівської молоді, громадської спортивної організації «Атлет», професійного ліцею № 3.

12          Під час запеклої та яскравої боротьби визначились переможці:
І місце – Гавришевський Євгеній (заступник директора ДЮСШ);
ІІ місце – Іванов Андрій (викладач фізичної культури ПТУ №12);
ІІІ місце – Снадик Микола (учень СПТУ № 12).
Учасників змагань привітала завідуюча сектором у справах сім’ї та молоді Р.Ладожинська.

9-го травня всі бажаючі мали змогу стати свідками запеклих і цікавих змагань аматорських команд з волейболу на міському стадіоні. Всі глядачі отримали справжнє задоволення від змагань! Міський голова І.Крижановський та завідуюча сектором у справах сім’ї та молоді Р.Ладожинська привітали переможців – команду с. Богданівка.
12          Друге місце посіла команда ЕЧ-10, третє – команда аматорів «Майстер». Побажаємо нашим спортсменам подальших успіхів і перемог!
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 957 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0