Неділя, 07.07.2024, 08:25

Головна » 2016 » Вересень » 3 » У залі міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця
У залі міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця
2 вересня у  залі міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця.
З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Сергій Іванович Філіпенко та голова Знам’янської міської Спілки підприємців, депутат міської ради Сергій Вікторович Кліпацький, які привітали присутніх підприємців з їх професійним святом і побажали бізнесу тільки процвітання, затишку в родинному колі та мирного неба над головою.

За сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності   та з нагоди Дня підприємця, Почесними грамотами Знам’янської  міської  ради  нагороджено приватних підприємців:
Олійника Володимира Валентиновича, Луца Олексія Івановича,Романа Валерія Миколайовича, Супрунову Галину Олексіївну, Білана Віталія Миколайовича, Слюсаря Олега Васильовича, Мороза Анатолія Павловича, Постику Сергія Миколайовича, Ткаченка Володимира Леонтійовича.

Під час урочистої частини всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого при виконанні бойового завдання в с. Сартана під Маріуполем мешканця с.Богданівка Героя АТО Олександра Петровича Каплуна.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 661 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3