Вівторок, 30.04.2024, 14:37

Головна » 2014 » Січень » 18 » У Знам’янці працівники міліції вилучили боєприпаси та наркотики
У Знам’янці працівники міліції вилучили боєприпаси та наркотики
До міліції надійшло повідомлення про те, що на території Привокзального масиву міста, знам’янчанка зберігає наркотичні речовини.

Після отримання та перевірки даної інформації було встановлено, що мешканка міста Знам’янка, дійсно зберігає наркотичні засоби без мети збуту. Після санкціонованого обшуку крім наркотиків у вказаної громадянки вилучено боєприпаси.

Таким чином, вказана громадянка на «зберігала» заборонених речей на ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України та ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Жінці загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 992 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1