Вівторок, 30.04.2024, 21:31

Головна » 2014 » Січень » 14 » У Знам’янці працівники міліції затримали чоловіка, який грубо порушував громадський порядок та наніс смертельні ушкодження своєму знайомому
Жертвою нападника став знам’янчанин, який запросив свого товариша у гості. Під час спільного вживання горілки чоловіки посварилися. В ході сварки один з них від отриманих тяжких тілесних ушкоджень через декілька годин помер у лікарні, а інший був затриманий працівниками міліції.

До чергової частини Знам’янського міськвідділу надійшло повідомлення, що в одній з квартир багатоповерхового будинку відбувається бійка та грубо порушується громадський спокій, а саме викидаються речі з будинку через вікно. Негайно на вказане повідомлення були направленні працівники міліції, які забезпечили охорону громадського порядку та не допустили щоб інші особи постраждалих від дій хулігана.

Попередньо встановлено, що потерпілий запросив у гості 23-річного місцевого мешканця, щоб відсвяткувати свята. Після вживання оковитої чоловіки посварилися. Щоб довести свою правоту, гість добряче побив свого товариша, а потім почав викидати з вікна всі речі, які були у будинку. Власник квартири згодом від отриманих ушкоджень помер.

За словами начальника Знам’янського МВ УМВС в Кіровоградській області Сергія Вікторовича Рудя, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) та ч. 4 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

Затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 797 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1