Середа, 08.05.2024, 14:33

Головна » 2014 » Березень » 4 » У Знам’янці правоохоронці затримали чоловіка, який напав на жінку
У Знам’янці правоохоронці затримали чоловіка, який напав на жінку

До чергової частини міськвідділу звернулася 53-річна мешканка міста з заявою про те, що близько 19 години 30 хвилин перебуваючи на залізничному пішохідному переході до неї підійшов невідомий чоловік, який схопив її за шию та почав душити, зваливши на землю наніс декілька ударів в область голови.

Після чого вирвав з рук жіночу сумку в якій знаходились особисті речі потерпілої та побіг в невідомому напрямку.

На вказане повідомлення негайно відреагували працівники міліції та затримали розбійника по «гарячих слідах». Зловмисником виявився громадянин України, 1973 року народження, який нещодавно приїхав з Росії. Чоловік вже мав судимість за крадіжки, але на шлях виправлення не став і вчинив більш тяжкий злочин.

За словами начальника Знам’янського МВ УМВС в Кіровоградській області Сергія Вікторовича Рудя, за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 805 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3