Середа, 03.07.2024, 08:21

Головна » 2014 » Квітень » 1 » У Знам’янці шахрай заволодів велосипедом
У Знам’янці шахрай заволодів велосипедом
До Знам’янського міськвідділу звернувся 51-річний місцевий мешканець з заявою про те, що перебуваючи на вулиці Фрунзе міста Знам’янка він зустрів чоловіка, який шляхом обману заволодів його велосипедом «Славутич».

Працівники міліції встановили шахрая, ним виявився місцевий мешканець, 1989 року народження, який раніше мав проблеми з «Законом».

Зі слів начальника Знам’янської міліції за цим фактом розпочате кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Чоловіку загрожує покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.
Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 785 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0