Неділя, 28.04.2024, 12:27

Головна » 2012 » Березень » 7 » У Знам'янці відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю

12     Сьогодні, 7 березня 2012 року, відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Великому Кобзарю.
   У покладанні квітів взяли участь  перший заступник міського голови В.Джулай, секретар міської ради А.Тесленко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, представники трудових колективів, підприємств, установ, організацій міста, міських організацій політичних партій та громадських організацій.
12 У рамках заходів, присвячених дню народження Кобзаря, у загальноосвітніх навчальних закладах міста проводяться «Уроки пам’яті» про життя і творчість Великого Кобзаря, читання поезії Тараса Шевченка, перегляд та обговорення у класах кінострічки «Шевченко – художник», конкурси стінгазет, присвячених творчості поета, захист творчих проектів «Шевченко і Україна» та книжкові виставки «Письменники України про Шевченка».
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 786 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0