Середа, 17.04.2024, 00:06

Головна » 2017 » Червень » 30 » У Знам’янці відбувся Чемпіонат з драг – рейсінгу (швидкісних гонок)
У Знам’янці відбувся Чемпіонат з драг – рейсінгу (швидкісних гонок)
28 червня 2017 року у Знам’янці відбувся Чемпіонат з драг – рейсінгу (швидкісних гонок).

Ініціатором змагань став молодий викладач Знам’янського МСТК ТСО України, призер Чемпіонату України з гонок на виживання Д. Хороленко. Його ініціативу підтримав директор Знам’янського МСТК ТСОУ В. Колебіденко: обговорювали деталі, планували проведення заходу, шукали кошти.

Для участі у Чемпіонаті зареєструвався 21 учасник зі Знам’янки, Кіровограда, Олександрії, Нової Праги, а також з Миколаївської та Полтавської областей.

Автомобілі учасників розділили на два класи, залежно від їх технічних характеристик.

У класі «Fast street» кращими стали О. Федоренко з Миколаївської обл. (авт. ВАЗ 2109), С. Мончук з Кіровограда (авт. OPEL) та С. Бойко зі Знам’янки (авт. TOYOTA).

У класі «Fast chargen» виступали учасники на більш потужних автомобілях. І місце виборов М. Однороженко з Кременчука на BMW, ІІ місце – його земляк М. Рибалко на Audi,  ІІІ місце – Д. Гевко на автомобілі Chevrolet Camaro.

Завдяки Знам’янській міській владі переможці були нагороджені медалями та кубками. Та найцікавіше чекало на всіх присутніх наприкінці змагань. Неймовірний та небачений суперприз для водіїв, що зайняли І місце! Це був політ на мінілітаку над Знам’янкою, що став можливим завдяки дельтапланерному клубу «Дельта» та особисто М. Розанову. Політ залишив незабутні враження, викликав захоплюючі емоції не тільки у переможців, а й у всіх присутніх.

Організатори змагань щиро дякували за допомогу Знам’янському міському голові С. Філіпенку, головному спеціалісту відділу сім’ї, молоді та охорони здоров’я А. Сугарею. Анні Калині, сім’ям Хороленків та Іваненків за спонсорську допомогу, та молоді міста Знам’янки.

І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 857 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.4/5