Четвер, 28.03.2024, 16:47

Головна » 2016 » Березень » 10 » У Знам’янці відбувся відкритий чемпіонат міста Знам’янка з гандболу серед чоловіків
5-6 березня 2016 року у Знам’янці відбувся відкритий чемпіонат міста Знам’янка з гандболу серед чоловіків. Команди  продемонстрували всі якості притаманні спортивному азарту та прагненню до перемоги. Окрім гарної спортивної підготовки, були в наявності і взаєморозуміння на полі, і повага до суперника і дружня підтримка.

В ході напруженої боротьби перше місце виборола команда Локомотивного депо.

Друге місце отримала  команда КДЮСШ №1, третє та четверте місце посіли команди гандбольного клубу «Локомотив» та КДЮСШ №2.

Також були визначені кращі гравці, ними стали С.Дзиґа (Локомотивне депо),
В. Бершадський (КДЮСШ) та В.Щава (гандбольний клуб «Локомотив»).

Голова федерації гандболу у місті Знам’янка В.М.Дзига та головний суддя змагань В.І.Довгаленко доклали зусиль щоб змагання відбулися на високому рівні.

Переможці отримали кубки, медалі, грамоти Знам’янського міськвиконкому та пам’ятні сувеніри.

У нагороджені приймала участь начальник відділу молоді та спорту Знам’янського міськвиконкому Р.Ладожинська, яка подякувала гравцям за гарну та видовищну гру, побажала наснаги, здоров’я, якомога більше перемог, а ще, побільше уболівальників, серед яких повинна бути молодь, яка підтримає гарні традиції гандболу у нашому місті.

Категорія: Новини спорту | Переглядів: 885 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1