Вівторок, 07.05.2024, 12:28

Головна » 2014 » Липень » 14 » У Знам’янці відкрито новий дільничний пункт міліції
У Знам’янці відкрито новий дільничний пункт міліції
У приміщенні гуртожитку Професійно-технічного училища №12 було відкрито новий дільничний пункт міліції. На відкритті були присутні начальник Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, підполковник міліції А.Гулий, начальник міліції громадської безпеки, підполковник міліції О.Клименко, міський голова І.Крижановський, секретар міської ради Н.Адамович, представники ЗМІ, а також дільничні інспектори міліції.
Дільничні

інспектори міліції, які обслуговують південну частину міста Д.Мартинюк та А.Ткаченко щовівторка та щочетверга з 10.00 до 13.00 години здійснюють прийом громадян, а також постійно проводять необхідні заходи по забезпеченню правопорядку на ввіреній їм території.

Для покращення співпраці мешканців південної частини міста з працівниками міліції планується проведення зустрічі голів квартальних комітетів з дільничними інспекторами міліції. Новий дільчий пункт міліції у південній частині міста було відкрито за спільних зусиль міської влади, керівництва ПТУ №12 та Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 900 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0