Неділя, 05.05.2024, 11:20

Головна » 2014 » Листопад » 21 » У Знам’янці відзначили День гідності і свободи
У Знам’янці відзначили День гідності і свободи

Сьогодні у залі засідань міськвиконкому з нагоди Дня гідності та свободи був організований урочистий захід по відзначенню цієї дати.

Перед пристутніми виступила директор музею Т.Кулик з інформаційно-аналітичною довідкою, щодо  соціально-політичних процесів, які стали поштовхом до глобальних  суспільно-політичних змін в Україні. Вони суттєво вплинули і на міжнародну політику, в епіцентрі якої опинились анексований Крим та війна на сході держави.

У виступі були згадані ключові події Революції гідності та основні аспекти створення нової влади, основним завданням якої є запровадження реформ та реалізація євроінтеграційних процесів, як ключових вимог Майдану.

Не дивлячись на всю складність та суперечливість суспільно-політичних процесів, які неоднозначно сприймаються  частиною громадян, нам важливо пам’ятати тих людей, які за Незалежність і Свободу України віддали найдорожче – своє життя. Серед них і наші знам’янчани: Віктор Голий та Дмитро Цуркан. В пам’ять про наших Героїв в музеї створена експозиція «Герої не вмирають», яку можуть переглянути всі бажаючи.

Наприкінці всім присутнім запропоновано до перегляду документальний фільм пам’яті Віктора Голого.

Всіх загиблих за  Свободу і Незалежність нашої держави вшанували хвилиною мовчання.

Після цього до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку було покладено живі квіти, як знак вічної пам’яті про подвиги Героїв Небесної Сотні та всіх інших синів і доньок України, які віддали своє життя за Україну, її волю та неподільність.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 846 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2