Вівторок, 30.04.2024, 20:11

Головна » 2012 » Вересень » 5 » У Знам'янці з робочим візитом перебував народний депутат України Олександр Йосипович Єдін

12         У Знам'янці з робочим візитом перебував народний депутат України Олександр Йосипович Єдін.
Народний депутат взяв участь у відкритті міськрайонного центру зайнятості, відвідав Знам'янський міськрайонний суд. Він поспілкувався з працівниками даної установи. Завітав до загальноосвітніх навчальних закладів № 3 та № 1, де зустрівся з педагогічними колективами.
Високоповажний гість коротко розповів про себе, а також окреслив мету свого візиту до міста.
Відтак відбулась жвава дискусія-діалог у форматі запитання – відповідь.
Питання, які порушували учасники зустрічей, стосувались найбільш актуальних тем сьогодення: подальшого розвитку Знам'янщини, покращення якості життя громадян, створення нових робочих місць, благоустрою та збереження культурної спадщини нашого міста, а також розвитку науки, важливості підвищення рівня освітньої галузі, судової реформи тощо.

12          Всі присутні отримали відповіді гостя на запитання.
Олександр Єдін наголосив, що вирішувати ті чи інші питання розвитку міста мають фахівці тієї чи іншої галузі.
Під час зустрічей також обговорювались питання проведення пенсійної реформи, соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича.
Зустріч народного депутата України з педагогічними колективами шкіл та хранителями Феміди була досить продуктивною та цікавою. Не залишився народний депутат України байдужим до проблем освітян та працівників суду і пообіцяв надати посильну допомогу та посприяти у вирішенні деяких нагальних питань.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 888 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0