Середа, 24.04.2024, 05:49

Головна » 2015 » Травень » 5 » Гала-концерт фестивалю дитячої творчості «Країна дитячих талантів»
Гала-концерт фестивалю дитячої творчості «Країна дитячих талантів»
Творча дитина всміхнулась мені
Ми із дитинства усі на землі,
Не чарівник, а ми разом із вами
Робимо диво своїми руками!

Що таке творчість? Творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину, хвилює і бентежить її душу, намагається запалити бажання до творення чогось нового.
29 квітня 2015 року відбувся гала-концерт фестивалю дитячої творчості «Країна дитячих талантів». Під час перщих відбіркових днів (21 та 22 квітня) було визначено 30 учасників які пройшли до гала –концерту і знову радували всіх присутніх своїми виступами.
12Учасниками фестивалю дитячої творчості стали більше двохсот талановитих дітей міста. Всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами учасників, діти які пройшли до гала-концерту були нагороджені дипломами учасників гала-концерту (за активну участь) та грамотами за почесні призові місця в номінаціях: вокально-хорове мистецтво, хореографічне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво, фотомистецтво та діти які представляли розмовний жанр.

І сьогодні - це тільки перша сходинка в їхньому житті, тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки долалися добре з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці.
Нехай для дітей нашого міста прийдешній день буде радісним і щасливим, успіхів всім талановитим дітям!
Щасливі діти живуть в Україні,
Усмішки ваші як птиці стрімкі,
Запам'ятайте це віднині,
На Україні всі діти зірки …