Четвер, 02.05.2024, 00:52

Головна » 2013 » Травень » 7 » Учасники дитячого клубу "Дивоцвіт" мали змогу милуватися екзотичними тваринами
Учасники дитячого клубу "Дивоцвіт" мали змогу милуватися екзотичними тваринами

12            Леви, пуми, леопарди, пітони і навіть крокодил - усе це мешканці приватного зоопарку на Кіровоградщині. Його організував фермер із села Озера. Багато тварин потрапили сюди майже при смерті - змучені і виснажені колишніми власниками. Тепер їх безкоштовно показують дітворі з кількох сусідніх сіл і навіть областей. Адже це єдине місце на всю округу, де малеча може побачити екзотичних звіряток.

Подивитися на цей приватний зоопарк змогли і учасники дитячого клубу "Дивоцвіт" міського Палацу культури. Тварини у просторих вольєрах, доглянуті і знаходяться на відстані витянутої руки.
12            Дуже багато цікавого про звірів розповіла керівник клубу Вікторія Кравченко і провела пізнавально-ігрову програму "Поклик джунглів".
Категорія: Новини культури | Переглядів: 812 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0