П`ятниця, 26.04.2024, 11:45

Головна » 2015 » Березень » 3 » Участь депутатів у пленарному засіданні
Участь депутатів у пленарному засіданні

27 лютого 2015 року прийнято рішення Знам’янської міської ради шостого скликання  «Про виконання депутатських повноважень депутатами Знам’янської міської ради шостого скликання». Відповідно до внесених депутатами  змін та доповнень до запропонованого проекту, апарату ради доручено надавати на сайт Знам’янської міської ради та в газету «Знам’янські вісті» інформацію про неявку депутатів Знам’янської міської ради шостого скликання на пленарні засідання міської ради.

Враховуючи вищезазначене, надаємо інформацію про причини відсутності  16 депутатів на сімдесят другій сесії Знам’янської міської ради шостого скликання, яка відбулася 27.02.2015 року:  по хворобі, проходження медичної комісії – 5 осіб;  перебували за межами міста – 3; виробнича необхідність – 3; відпустка – 1; відрядження – 1; без поважних причин – 3.

Секретар міської ради Н.Адамович

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 790 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.2/4