Головна »
2012 » Лютий » 6 » Участь міського голови у святковому богослужінні
09:46 Участь міського голови у святковому богослужінні |
3 лютого 2012 року міський голова І.Крижановський взяв участь у святковому богослужінні, що відбулося в Українській Православній Церкві Преподобного Максима Сповідника (с.Суботці), де привітав настоятеля церкви благочинного Знам'янського церковного округу митрофорного протоієрея отця Євгенія (Жабковського) та прихожан церкви з храмовим святом. У святковому богослужінні взяли участь священники м.Знам'янка та Знам'янського району. Відслужив службу правлячий архієрей Олександрійської та Світловодської єпархії Владика Антоній.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 661 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |