Головна »
2011 » Грудень » 6 » Участь міського голови у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування
11:02 Участь міського голови у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування |
6 грудня 2011 року міський голова І.Крижановський взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради М.Ковальчука. На розгляд засідання були винесені питання щодо стану утримання та догляду полезахисних лісосмуг на території Кіровоградської області; створення Кіровоградської обласної асоціації органів місцевого самоврядування; плану роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради на 2012 рік. Заслухавши та обговоривши інформацію голови обласної ради Ковальчука Миколи Миколайовича, з врахуваннями пропозицій від членів Координаційної ради було вирішено затвердити план роботи Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради на 2012 рік.
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 658 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |