Головна »
2012 » Вересень » 30 » Участь у мистецькій акції «Туристичний вікенд на Хуторі Надія»
14:36 Участь у мистецькій акції «Туристичний вікенд на Хуторі Надія» |
30 вересня 2012 року Знам’янський міський Палац культури прийняв часть у мистецькій акції «Туристичний вікенд на Хуторі Надія». Глядачам була представленна концертно-театралізована програма «Веселий ярмарок» за участю фольклорної групи хору "Ветеран" та театрального колективу "Діалог".
|
Категорія: Новини міської ради |
Переглядів: 688 |
Додав: Admin
| Рейтинг: 0.0/0 |