Понеділок, 22.07.2024, 14:53

Головна » 2011 » Вересень » 29 » Участь у роботі засідання облдержадміністрації
Участь у роботі засідання облдержадміністрації
12      Міський голова І.Крижановський взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яку проводив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін.На цьому засіданні колегії розглядалися два питання: про стан готовності господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2011/2012 року та про стан організації в області пасажирських перевезень на міжміських та приміських маршрутах загального користування.
Окрему увагу було приділено підготовці соціальних закладів області до опалювального сезону.
Виконуюча обов'язки першого заступника начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук повідомила, що на сьогодні практично всі бюджетні установи готові до зими, ними також сформовано нормативний запас твердого палива. Так, по закладах освіти заготовлено 52% вугілля, охорони здоров'я – 56%, культури – 35% та соціального захисту – 100%, що у повній мірі задовольняє їхню потребу до кінця поточного року.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 677 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0