11:49 Участь у Всеукраїнській акції « За чисте довкілля» взяли всі підприємства Знам'янської залізниці | |
![]() Участь у Всеукраїнській акції « За чисте довкілля» також взяли всі підприємства Знам'янської залізниці. Не залишилися осторонь і працівники ВСП "Знам'янської дистанції захисних лісонасаджень" Одеської залізниці. Планом заходів яких передбачено не лише висадити дерева та кущі, а й облаштувати клумбу трояндами на Привокзальній площі. ![]() Ігор Борисович висловив переконання, що впродовж тижня, що залишився до Паски, мешканці міста наведуть лад не лише біля своїх осель, але й приберуть від сміття місця загального користування, парки, узбіччя доріг і вулиць, висадять дерева та кущі. Сьогодні чистота і благоустрій нашого міста повинні стати справою честі всіх жителів. Можливо саме з цього розпочинаються почуття великого патріотизму та національної гідності. | |
|