16:55 Участь в обласній нараді з захисту прав дитини | |
![]() Нараду відкрив голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Ларін, який наголосив на тому, що в області приділяється велика увага наймолодшим мешканцям області. Кіровоградська область вступила в новий проект "Нове життя", в рамках якого діють програми "Шкільний автобус", "Шкільна парта" та інші. Не менше уваги приділяється, за словами Сергія Ларіна, і розвитку дитячо-юнацького спортивного руху Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, що його основним завданням є моніторинг становища дітей і дотримання їх прав, робота з конкретними скаргами конкретних дітей, або їх представників, та моніторинг діяльності органів виконавчої влади та їх рішень, які хоч і приймаються у межах українського законодавства, але дуже часто суперечать інтересам дітей. Наголосив, що у питаннях захисту прав дитини ми звертаємо увагу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, але потребують уваги та захисту своїх прав , навіть ті діти, які мають батьків. Підкреслив, що в області 442 дитини-сироти, але тільки 14 із них влаштовані в прийомні сім'ї. Відповідальність за захист прав дитини лежить на місцевих органах влади та органах місцевого самоврядування. Він запропонував очільникові області обдумати проведення інформаційної заохочувальної кампанії з усиновлення, а для цього варто працювати над створенням і реалізацією окремої програми "Дитина для родини". | |
|