Середа, 24.04.2024, 19:52

Головна » 2011 » Жовтень » 17 » Участь в онлайн-конференції
Участь в онлайн-конференції
12       Міський голова Крижановський Ігор Борисович взяв участь у онлайн-конференції, яку проводив заступник голови обласної державної адміністрації Серпокрилов Віктор Миколайович.
Під час онлайн-конференції були розглянуті питання про початок опалювального сезону;про заходи щодо енергозбереження в зв'язку з підняттям цін не енергоносії; щодо цінової ситуації на споживчому ринку , виконання програми "Купуй кіровоградське" та проведення ярмарків у містах області з метою реалізації продукції кіровоградських виробників.
Віктор Серпокрилов відзначив, що голова облдержадміністрації Сергій Ларін поставив завдання – покращити рівень обслуговування населення в закладах торгівлі. Це також означає, що у рамках реалізації програми «Купуй кіровоградське!» у торговельній мережі, на полицях магазинів та супермаркетів повинна бути максимально представлена продукція кіровоградських товаровиробників. Реалізація програми «Купуй кіровоградське!» стимулюватиме ріст економіки області та сприятиме покращенню матеріального становища жителів регіону

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 704 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0