Субота, 20.04.2024, 02:50

Головна » 2016 » Січень » 22 » Україна незалежна, соборна, неподільна
Україна незалежна, соборна, неподільна
Сьогодні, 22 січня, знам’янчани,  разом з усією країною ,відзначать знаменну в історії нашого народу подію — День Соборності України.

На площі, біля пам’ятника Тараса Шевченка,  за участю представників влади, депутатів міської ради, трудових колективів підприємств, установ, організацій міста, міських організацій політичних партій, міських громадських та релігійних організацій, учасників антитерористичної операції, молоді та  громадськості міста відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення 97- у річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки й річниці від Дня проголошення Соборності України.

>Міський голова Філіпенко Сергій Іванович  у своїй помові відзначив, що сьогодні кожен з нас повинен усвідомлювати, що лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти великої мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою будуть пишатися наші нащадки.

Учасники заходу  вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять загиблих борців за цілісність та незалежність України та поклали жовто-блакитні квіти, як символ миру, щастя і єдності нашої держави, до підніжжя пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку і пам’ятного знаку біля меморіального знака «Героям загиблим за свободу і незалежність України»  на міській площі Героїв Майдану.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 1002 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3