16:21 Урочисте нагородження переможців конкурсу серед міських громадських організацій у 2011 році | |
![]() Роль громадських організацій у житті нашого міста надзвичайно велика. Адже вони добровільно, на громадських засадах займаються об`єднанням громадян для вирішення проблем сьогодення. Велика армія громадських організацій працює у нашому місті. На сьогодні їх налічується 64. Різнопланова робота, яка проводиться ними, дає користь і членам організацій, і нашому місту. З метою відзначення найактивніших, у 2011 році було проведено конкурс на кращу громадську організацію, метою якого було - заохотити кращих, підняти на вищий рівень роль громадськості у нашому місті та якнайширше залучити громадські організації до суспільно – політичного життя міста. Конкурс проводився за такими номінаціями: "Краща громадська організація року” "Кращий впроваджений у життя міста проект” "Ініціатива, започаткована громадською організацією”. ![]() Переможцями конкурсу у номінації "Кращий впроваджений у життя міста проект ” стали міський "Інформаційно-освітній жіночий клуб" – голова Марина Владиславівна Колісниченко та міська громадська організація "Екстраверт плюс" – голова Наталія Гаврилівна Стукаленко. ![]() | |
|