Неділя, 05.05.2024, 17:51

Головна » 2013 » Березень » 19 » Урочисте відкриття міського відділення поштового зв’язку «Знам’янка» Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
12         19 березня  у місті  відбулося урочисте відкриття міського відділення поштового зв’язку «Знам’янка» Кіровоградської дирекції УДППЗ «Укрпошта»,  яке допоможе істотно підвищити якість сервісу і зробити поштові послуги більш доступними для клієнтів: нове відділення надаватиме весь спектр поштових і фінансових послуг фізичним та юридичним особам. Будівля укомплектована сучасними офісними меблями, оснащена високотехнологічним устаткуванням, що створює комфортну обстановку для відвідувачів і персоналу. Робочі місця операторів поштового зв'язку відповідають усім сучасним вимогам: обладнані сучасною технікою, що дозволяє значно прискорити роботу і запобігти появі черг. Працівники відділення обслуговують 1835 квартир, 3418 дворів, 71 організацію. Щомісячно листоноші ВПЗ доставляють пенсії 1685 пенсіонерам, 35 соціальних виплат.
Привітали колектив з відкриттям поштового відділення голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Ніколаєнко А.І., перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Салоїд Л.М.,  в.о. директора Кіровоградської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" Рижкова Н.В.

12         Почесне право перерізати стрічку під звуки поштового гімну надали  голові облдержадміністрації Ніколаєнку Андрію Івановичу, першому заступнику голови Кіровоградської обласної ради Салоїд Л.М., першому заступнику Знам`янського міського голови Джулаю Володимиру Олександровичу, секретарю міської ради Тесленку Андрію Вікторовичу, директору міського поштового відділення Дробот Вікторії Вікторівні.
   Керівництво області, міста і району ознайомилося з поштовим залом, операційними вікнами та асортиментом поштових послуг та товарів.

12 Відкриття нового модульного відділення поштового зв'язку стало важливою подією, як у житті мешканців  нашого міста, так і в процесі модернізації інфраструктури поштового зв'язку в Кіровоградської області.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 794 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/1