Понеділок, 22.07.2024, 14:57

Головна » 2011 » Вересень » 28 » Урочисті зустрічі
Урочисті зустрічі

12 Відбулось традиційне засідання клубу "Ветеран" в Знам'янському міському Палаці культури, яке було присвячене Міжнародному Дню людей похилого віку та Дню ветерана. На святі були присутні міський голова І.Крижановський та депутат Знам`янської міської ради Е.Ільченко.
12 Міський голова поздоровив присутніх із святом, вручив ветеранам подарунки, побажав міцного здоров`я, займати таку ж активну життєву позицію, довгих років життя та безхмарного неба над головою.До уваги ветеранів були представлені виступи колективів художньої самодіяльності міського Палацу культури та цікава розважальна програма:виступи дитячого танцювального колективу "Топотушки"(керівник Т.Часник ), колективу бального танцю "Грація"(керівник В.Кондратюк), солістки  міського Палацу культури Юлії Мостової.
Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 972 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1