П`ятниця, 10.05.2024, 19:18

Головна » 2012 » Грудень » 10 » Урочистості до Дня місцевого самоврядування
Урочистості до Дня місцевого самоврядування

12         6 грудня в залі засідань міськвиконкому для голів квартальних та будинкових комітетів відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.
Зі святом присутніх привітали: міський голова І.Крижановський, депутати Знам'янської міської ради Л.Суслов т а В.Хохлов. Кращих працівників самоорганізації населення було відзначено грамотами та подяками Знам'янської міської ради.

12          Також подяки отримали старші будинку № 33 по вулиці Жовтневій за активну участь у міському огляді-конкурсі на звання "Краща вулиця", "Кращий багатоповерховий будинок", "Краще об'єднання багатоквартирного будинку", що перший раз проводився у нашому місті.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 677 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0