Понеділок, 06.05.2024, 20:56

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Урочистості до Дня працівників освіти
Урочистості до Дня працівників освіти

На базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості по відзначенню працівників освіти за досягнення за підсумками 2013/2014 навчального року та з нагоди святкування Дня працівників освіти.

На початку заходу  мовчання було вшановано Голого Віктора та Цуркана Дмитра,  загиблих в зоні АТО.

Відкрила урочисте засідання, привітала педагогів та висловила побажання міцного здоров’я, енергії та завзяття з нагоди святкування Дня працівників освіти Попова Наталія Олександрівна, начальник відділу освіти.

В роботі урочистого засідання взяли участь почесні  гості – міський голова Крижановський Ігор Борисович, керуюча справами міськвиконкому Меренкова Лілія Іванівна,  заступник редактора газети «Знам’янські вісті» Міркевич Вікторія Іллівна,.

З глибокою повагою було вшановано освітян міста, які в цьому році пішли на заслужений відпочинок. Серед них:
Хоменко Ольга Петрівна – вчитель світової літератури;
Іваник Людмила Вікторівна – вчитель біології;
Смик Тамара Костянтинівна – вчитель математики;
Суслова Лариса Геннадіївна – вчитель англійської мови;
Погоріла Надія Миколаївна – вчитель трудового навчання;
Пфафенрот Людмила Миколаївна – вчитель початкових класів;
Дем’яненко Тамара Василівна – вчитель української мови та літератури;
Хоженко Валентина Андріївна – вчитель французької мови;
Бабич Валентина Степанівна – вчитель української мови та літератури;
Рибакова Зоя Дмитрівна – вчитель математики.

Молодим спеціалістам  було вручено трудові книжки та пам’ятні адреси.  Цьогоріч  їх отримало одинадцять молодих педагогів, які  влились в педагогічні колективи навчальних закладів міста.

Багато педагогів були відзначені за плідну роботу та високу результативність Почесними грамотами різного рівня та Подяками.

За підсумками проведення серпневої педагогічної конференції та засідання підсумкової колегії відділу освіти 34-м педагогічним працівникам оголошено подяки відділу освіти із занесенням в трудові книжки. Також педагогічні працівники були відзначені:
за результативну  роботу з обдарованими дітьми;
за забезпечення важливих освітянських подій, за високий рівень проведення правоосвітньої роботи в закладі;
за участь у конкурсах професійної майстерності, у міжнародних, всеукраїнських, обласних методичних заходах;
за публікації та друковану продукцію, видавничу діяльність;
за підготовку до нового навчального року;
за підсумками атестації;
Також було відзначено навчальні заклади міста:
за підсумками обласного огляду-конкурсу на кращу роботу з питань збереження життя і здоров’я учнів та вихованців;
за підсумками  огляду-конкурсу фотоматеріалів на тему «Організація навчального середовища в 1-х класах» та інших конкурсах.

Музичні вітання для педагогічних працівників підготували:
колектив бального танцю ЦДЮТ «Перлина» (керівник Н.Залєвська); хореографічний колектив «Конфетті» ЗШ І-ІІІ ступенів №3 (керівник М.Демків); хореографічний колектив «Екстраверт» (керівники М. Стукаленко, К.Степанова); В.Коваленко, вихованка вокально-хорового гуртка ЦДЮТ   (керівник Л.Реп’яшник);   М.Петренко, вихованка Ж.Ніклонської; А.Масна, учениця ЗШ І-ІІІ ступенів №3.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 966 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3